Šrouby Peiner – kvalita a bezpečnost na prvním místě

Společnost Fasteners CZ působí na trhu již 17 let a je specialistou v oblasti distribuce a servisu spojovacího materiálu a kotevní techniky. Od roku 2002 se společnost soustředila na trh se spojovacím materiálem z nerezových ocelí. Svou nabídkou 35 000 položek pokrývá celou šíři sortimentu standardního spojovacího materiálu od vrutu do dřeva a šroubu do plechu, přes metrické šrouby, matice a podložky, až po speciální a vysokopevnostní šrouby a matice. Fasteners CZ je stálicí na trhu a může se pochlubit obchodními úspěchy a řadou stálých zákazníků. Svých cílů dosahuje především poskytováním výhradně kvalitních materiálů a tím, že spokojenost a věrnost svých zákazníků považuje za jeden ze základních kamenů svých obchodních aktivit.

Fasteners CZ si je vědoma zodpovědnosti za stavební materiál, který je použit ve stavbách a konstrukcích okolo nás. Proto svým zákazníkům doporučuje šrouby Peiner. Nejedná se o žádnou novinku na trhu. Šrouby Peiner se vyrábí více než 80 let. Jsou to speciální šrouby určené výhradně pro ocelové konstrukce. Tyto šrouby nesou nesporné výhody pro stavitele a designéry a zaručují dlouhou životnost, spolehlivost a především bezpečnost dané stavby, což se ne vždy dá říci o výrobcích podobných, vyrobených v Číně.

Výhody šroubů Peiner

Sestavy Peiner šroubů s možností vysoce pevného utažení bývají nasazeny především u třecích a pevných spojů. Jsou určeny pro konstrukce vyžadující materiál nejvyšší kvality poskytující největší bezpečnost. HV šrouby pevnosti 10,9 se zvětšenou šestihrannou hlavou umožňují ve srovnání s normálními šrouby pro ocelové konstrukce lepší využití pevnosti šroubu. Díky tomu je pro stejně pevný spoj zapotřebí méně HV šroubů, nebo mohou být použity šrouby menších rozměrů. Je tím tedy dosaženo úspory nákladů všech spojů. Zaručením vysoké kvality je fakt, že tyto šrouby musí splňovat přísná jakostní kritéria. Zhotovují se proto s vysokou precizností a s velkým důrazem kladeným na kvalitu jednotlivého šroubu. Každý Peiner HV šroub a HV matice nesou značku, své sériové číslo. Tím je možno kdykoliv zpětně sledovat proces zhotovení od konečného výrobku až po tavení výchozího materiálu.

srouby-peiner10.9-fasteners_0.png

Při konečné kontrole jsou prováděny zkoušky jakosti podle DIN a ISO, dle technických dodacích podmínek a dle požadavků zákazníka. Zdokumentované výsledky jakostních zkoušek jsou uchovávány nejméně deset let v kontrolních kartách a pomocí výpočetní techniky. Tato značka tedy zaručuje transparentnost průběhu výroby a zároveň je znamením nároku na jakost. Za šrouby Peiner hovoří fakta. Dosud jich bylo mnoho využito na nejnáročnějších a nejvýznamnějších ocelových konstrukcích, kde kvalita a spolehlivost materiálu jsou na prvním místě. Chceme za sebou zanechávat stavby s dlouhou životností, zapsat se do historie a přitom neohrozit lidské životy či zdraví. K tomu je nám zapotřebí nejlepšího materiálu. Šrouby Peiner jimi jsou. Pro svou prvotřídní kvalitu a spolehlivost proto také nechybí v základním nabízenému sortimentu společnosti Fasteners CZ.

Podmínky dodávek a katalog zdarma

Firma Fasteners CZ nabízí šrouby Peiner skladem s dodávkou do 24 hodin, zajistí nezbytnou certifikaci výrobku a technickou podporu při použití šroubů. Více informací o nabízených materiálech a šroubech Peiner naleznete v katalogu, který je ke stažení níže. Vaše případné dotazy zasílejte na info@fasterners-cz.cz nebo pomocí našeho kontaktního formuláře, kde Vám budou ochotně poskytnuty veškeré odborné informace, poradenství a výpočty zadaných údajů.

Stáhnout katalog šroubů Peiner

Valentina Krčková
Ředitel společnosti