Program pro výrobu ocelových konstrukcí

Šrouby PEINER pro ocelové konstrukce

Šrouby pro ocelové konstrukce by měly mít celou řadu speciálních vlastností – například přísná jakostní kritéria (zaručující absolutní spolehlivost šroubů a bezpečnost stavby) nebo perfektní využití pevnosti šroubu.

Značku PEINER můžete využívat už přes 80 let a jde o ideální volbu pro stavitele i designéry. Šestihranná hlava, válcový dřík s metrickým závitem a také absolvování ultrazvukových zkoušek dělají ze šroubů PEINER jasnou jedničku na poli spojovacích materiálů pro ocelové konstrukce.

Katalog s technickými parametry ke stažení

Šrouby FRIEDBERG pro ocelové konstrukce

Neméně kvalitní jsou šrouby Friedberg

Vysokopevnostní sestavy šroubů, matic a podložek se používají v mnoha typech ocelových konstrukcí, zejména pro konstrukce s pozinkovaným a žárově pozinkovaným povrchem . Tyto sestavy pro vysokou pevnost bývají nasazeny především u třecích a pevných spojů . Díky nastavenému poměru mezi utahovacím momentem a předběžným zatížením tyto sestavy zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti při použití. Funkční a mechanické vlastnosti vysokopevnostních sestav jsou řízeny v rozsáhlých testech, které jsou součástí neustálého sledování výroby. Pro jednu z těchto zkoušek je k dispozici současně nejvyšší testovací točivý moment podle DIN 946 (utahovací moment 15000 Nm max., předpětí max. 1800 kN), což zaručuje maximální bezpečnost výrobku.

Katalog s technickými parametry ke stažení

Výhody nákupu v B2B e-shopu

  1. Skladem více než 35.000 položek
  2. Dodání následující pracovní den
  3. Množstevní slevy až 20%
  4. Bezhotovostní platba
  5. Historie vlastních objednávek

B2B e-shop

Registrovat se do B2B e-shopu

Podmínkou registrace je odběr zboží minimálně za 50.000 Kč ročně.

Kontakt na specialistu B2B zákazníků

Certifikáty kvality a prohlášení o shodě