Šrouby Peiner: nejlepší volba pro ocelové konstrukce

Šrouby Peiner se vyrábí již více než 80 let a jsou používané výhradně pro ocelové konstrukce. Mají nesporné výhody pro stavitele i designéry, protože zaručují dlouhou životnost, spolehlivost a především bezpečnost dané stavby (což se ne vždy dá říct o levných substitutech pocházejících z Číny).

Výhody

Sestavy Peiner šroubů s možností vysoce pevného utažení bývají nasazeny především u třecích a pevných spojů, kde jsou extrémní požadavky na kvalitu materiálu a bezpečnost. HV šrouby pevnosti 10,9 se zvětšenou šestihrannou hlavou umožňují ve srovnání s normálními šrouby pro ocelové konstrukce lepší využití pevnosti šroubu.

Díky tomu je potřeba pro stejně pevný spoj zapotřebí méně HV šroubů, nebo mohou být použity šrouby menších rozměrů (čímž vám klesají náklady spojené s pořizováním spojovacích materiálů).

Šroubům Peiner můžete absolutně důvěřovat, protože splňují přísná jakostní kritéria. Každý šroub a HV matice nesou značku, která funguje jako sériové číslo. S ním kdykoli zpětně dohledáte proces zhotovení od tavení materiálu po zhotovení finálního výrobku.

Při konečné výrobě podstoupí šrouby zkoušky jakosti podle DIN a ISO, technických dodacích podmínek a podle požadavků zákazníka. Zdokumentované výsledky jsou pak uloženy minimálně na 10 let ve speciálních kontrolních kartách (a jejich elektronických duplikátech).

Závěrem

Za šrouby Peiner hovoří fakta. Běžně se používají na těch nejnáročnějších a nejvýznamnějších ocelových konstrukcích, kde kvalita a spolehlivost materiálu je na prvním místě.

Šrouby Peiner máme skladem a garantujeme dodávku do 24 hodin. Zajistíme také nezbytnou certifikaci výrobku i technickou podporu při využití šroubů. Pro více informací o šroubech Peiner a dalších nabízených materiálech nahlédněte do tohoto katalogu.