Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

O Fasteners

Společnost FASTENERS CZ byla založena v roce 1998 a působí v oblasti distribuce a servisu spojovacího materiálu a kotevní techniky. S ohledem na rostoucí požadavky zákazníků nabízíme široký sortiment spojovacího materiálu a kotevní techniky od mnoha výrobců a dodavatelů. Od roku 2002 se významně prosazujeme na trhu spojovacího materiálu z nerezových ocelí. V současnosti disponujeme skladovými zásobami o objemu 700 tun spojovacího materiálu a kotevní techniky ve skladu s celkovou kapacitou 700 paletovacích míst. Nabídkou 35 000 položek pokrýváme celou šíři sortimentu standardního spojovacího materiálu od vrutu do dřeva a šroubu do plechu, přes metrické šrouby, matice a podložky, až po speciální a vysokopevnostní šrouby a matice.

Další významnou komoditou našeho skladu je ucelená nabídka 18 000 položek spojovacího materiálu z nerezových ocelí třídy A2 a A4, které naleznete v našem katalogu nerezových spojovacích materiálů. Pro zajištění kvalitního servisu jsme v roce 2002 vybudovali vlastní sklad, včetně prodejních prostor na Vídenské ulici v Brně. V současné době budujeme další moderní sklad s výkonnou logistikou v průmyslové zóně nedaleko hlavních komunikačních tepen, které spojují průmyslovou oblast s městským centrem.

Skutečnou přidanou hodnotu moderního podniku tvoří lidé. Ve firmě FASTENERS pracují všichni na dosažení stejného cíle, kterým je stoprocentní spokojenost zákazníka.

Výkonná logistika, komplexní servisní koncepce a angažovaní, zákaznicky orientovaní pracovníci - to jsou důležité faktory, které našim zákazníkům pomáhají, aby dosáhli svých podnikatelských cílů rychleji, efektivněji a s vysokou kvalitou. Ve spolupráci s firmou Fasteners můžete získat kompletní sortiment spojovacího materiálu v požadované kvalitě.

Vedení Společnosti Fasteners