Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Členové týmu

Oddělení péče o zákazníky    
Dušan Zahradníček
vedoucí nákupu a logistiky
547 429 442 zahradnicek@fasteners-cz.cz
 
Vojtěch Suchomel
obchodní referent - péče o zákazníky
547 429 442 suchomel@fasteners-cz.cz
 
Michal Vítek
obchodní referent - péče o zákazníky
547 429 442 vitek@fasteners-cz.cz
 
Petr Buršík
technický poradce - péče o zakazniky
603 848 670 bursik@fasteners-cz.cz
 
Administrativa    
Hana Svobodová
fakturační oddělení  Brno
547 429 448 svobodova@fasteners-cz.cz
 
Ing. Jiří Hampl
IT & Quality Manager
547 429 445 hampl@fasteners-cz.cz
 
Prodejny    
Michal Remeš
vedoucí prodejny
Vídeňská 102c, 619 00 Brno
547 429 457 brno1@fasteners-cz.cz
606 735 829
 
Hana Slabá
vedoucí prodejny
Cejl 105, Brno
547 429 458 brno2@fasteners-cz.cz
 
 
Iva Ševčíková
vedoucí prodejny
Mostárenská 1140/48, Ostrava-Vítkovice
547 429 450 ostrava@fasteners-cz.cz
773 772 527
 
Obchodní zástupci    
Petr Buršík
obchodně technický poradce
603 848 670 bursik@fasteners-cz.cz
 
Roman Semela
obchodně technický poradce
775 894 928 semela@fasteners-cz.cz
Ing. Jiří Krček
obchodně technický poradce
602 766 934 krcek@fasteners-cz.cz
 
Kamil Muzikář
obchodně technický poradce
724 928 056 muzikar@fasteners-cz.cz
 
Michal Fiala
obchodně technický poradce
778 701 254 fiala@fasteners-cz.cz